Co u nas? Baby Shower & life lately on Eddie de Beer :)

Witam Was w nowym, kolejnym tygodniu września. Z jednej strony czas u nas przyspiesza a z drugiej, żyjemy sobie spokojnie. Dużo odpoczywamy, a przynajmniej staramy się (z różnym skutkiem). Ciągle jeszcze czasami zapominamy aby nieco zwolnić tempo i nie planować zbyt dużo na jeden dzień. Ale jest coraz z tym planowaniem lepiej :) Miniony tydzień upłynął na przeżywaniu cudownej niespodzianki jaką było przyjęcie - niespodzianka - Baby Shower. Wiele (ponad 40) bliskich osób, zgromadzonych specjalnie dla mnie, dla nas w jednym miejscu. Wiele emocji, ciepłych słów i cudownych prezentów, na których segregowaniu i oglądaniu upłynęły ostatnie dni :) Nasze babyontheway od początku ma wielu przyjaciół, którzy czekają z wielką ekscytacją na dzień narodzin i już rozpieszczają je prezencikami!

Aż trudno uwierzyć, że nic a nic nie podejrzewałam. Otóż mój Mąż był aktywnym uczestnikiem i po części organizatorem całego wydarzenia. Miałam pewne przypuszczenia, że coś się szykuje, że absolutnie nie brałam pod uwagę tego dnia (13.09.2014). Nie pamiętam kiedy wcześniej komukolwiek udało się mnie tak zaskoczyć :) Miłe uczucie  :) :) :)Więcej zdjęć z tego wyjątkowego popołudnia znajdziecie TU. Tymczasem prezentuję jeden z prezentów handmade :) Pampersowa gitara, która bardzo przypadła mi do gustu :)

Poza wydarzeniami związanymi z potomkiem, mieliśmy w ubiegłym tygodniu gości! Fajnie wspólnie spędzony czas a i polski akcent w międzyczasie, równie sympatyczny!! Jutro czekają mnie ostatnie wrześniowe zajęcia z pottery a we środę mamy święto. Dzień wolny od pracy. Może wybierzemy się na piknik? 24 września w RPA obchodzony jest Heritage Day, zwany również nieoficjalnie Braai Day :) A spontaniczne, pozablogowe migawki z naszego everydaylife znajdziecie na moim Instagramowym koncie.

Dobrego tygodnia Kochani!!!!

Komentarze

 1. Kochana! Gratulacje bardzo się cieszę z tego, że tyle osób sprawiło Ci przyjemność i że wszyscy dali radę spotkać się w jednym miejscu. Pewnie dalej przeżywasz te cudowną chwilę! Jeszcze raz gratuluje i wiesz że musisz duzo odpoczywac? :D
  buziaki
  A.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastyczna niespodzianka, że udało się tyle osób zebrać w jednym czasie :) Cudnie Aguś wyglądasz. Buziaki wielkie

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowna niespodzianka !!! Dobrze mieć tylu wspaniałych ludzi wokół siebie :)
  Pięknie wyglądasz Agnieszko, sama radość z Ciebie promienieje.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty