Zimne napoje na gorące dni :)

Jak wiecie u nas lato w pełni. Czasami jest po prostu gorąco, czasami mamy okrutne wręcz tropiki, kiedy temperatura dobija czterdziestki! Trudno wtedy normalnie funkcjonować, zwłaszcza z dwoma maluchami w domu. Właśnie - w domu. Bo to głównie w domu wtedy koczujemy, starając się przeczekać największe upały. Męczący to czas, kiedy nie można skorzystać z pięknego ogrodu wokół domu, lub też jest zbyt gorąco aby popluskać się w ogrodowym basenie. 

No, ale cóż, nie ma co narzekać, trzeba szukać trików i rozwiązań aby jakoś umilić sobie czas. Jako, że w Polsce trwa zima trudno na bieżąco znaleźć ciekawe artykuły czy posty blogowe, gdzie autorzy polecają jak przetrwać lato ... w domu :) Znalazłam jednak kilka rad/ przepisów, którymi chciałam się tutaj z Wami podzielić. Dzisiaj będzie o chłodzeniu się poprzez picie ciekawych, zdrowych i przede wszystkim chłodnych napojów!!!  

Zawsze byłam bardzo herbaciana, ale chwilowo gorąca, nawet najlepsza zielona herba odeszła na drugi plan. Tak więc jeśli wybieracie się na urlop do ciepłych krain lub też mieszkacie gdzieś, gdzie pory roku są odwrotnie niż w Polandii może znajdziecie tu coś co przypadnie Wam do gustu!!!


Swoją drogą polecam KobiecePorady.pl .
Wiele ciekawych - nie tylko herbacianych - znajdziecie tam wpisów :)

Źródło: KobiecePorady.pl

Komentarze

Popularne posty