Rozjazdy, 2miesięczne urodziny & Merry Christmas :)

Cisza na blogu spowodowana naszymi rozjazdami. Kilka ostatnich dni spędziliśmy na farmie naszych przyjaciół (ostatnio byliśmy tam na chwilę przed urodzeniem Ignasia). Nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo potrzebowałam tego wyjazdu. Zmiana otoczenia, duża przestrzeń, przyjaźni ludzie ( i nianie do opieki nad Iggim :)), czas na drzemki i spacery. Po tych zaledwie kilku dniach czuję się odprężona i zrelaksowana, akumulatory naładowane! A przed nami jeszcze kolejna wyprawa tym razem na południe, najpierw spotkanie z innymi przyjaciółmi na innej farmie a potem ocean... Cieszę się ogromnie!! 

Jutro nasz Synek kończy 2 miesiące. Rośnie w oczach, zmienia się w mgnieniu oka, zaczyna gaworzyć, rozgląda się i podziwia otoczenie a przede wszystkim jest odczuwalnie dłużej aktywny, mniej mamy spania w ciągu dnia :) Czas tak szybko płynie, muszę pomyśleć o zapisywaniu tych wszystkich myśli związanych z Nim i moimi odczuciami, refleksjami "mamowymi", może to będzie dobre postanowienie noworoczne? :)

Ale zanim Nowy Rok, Wszystkiego Dobrego Świątecznego Kochani!!! Radości, szczęścia i dużo uśmiechu na ten Bożonarodzeniowy czas jak również na każdy kolejny dzień!  Merry Christmas! 

Komentarze

  1. Gratulacje dla Szacownego Jubilata :o) Niech te życzenia wypełniają się i w Twoim życiu. Pozdrawiam świątecznie. Ala

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty