I po weekendzie!

Witam Was poniedziałkowo :)

Dziękuję za sympatyczne komentarze i za to, że dzielicie się ze mną swoimi planami, wizjami i opiniami! Dziękuję również Dybce, za sympatyczne wyróżnienie. Niebawem się biorę za szykowanie odpowiedzi. A weekend u nas? Minął częściowo towarzysko, częściowo plenerowo, ale niemalże w całości słonecznie!! Pogoda nas rozpieszczała, nie powiem! Ale po kolei. 

W piątek degustowaliśmy trunki zacne. Otóż dzięki współpracy polsko-niemieckiej, Mężowi udało się zdobyć Whisky wyjątkową, niepowtarzalną i ogólnie trudno dostępną, a to dlatego, że z Czech! Tak, tak!  Mowa o Hammer Head (info również  TU i TU). Tak więc spędziliśmy miły piątkowy wieczór na próbowaniu i obgadywaniu tego trunku. Sobota i niedziela rozpieszczała nas cudowną pogodą! Słonecznie, ciepło. Gdyby nie liście jesienne, można by pomyśleć, że to lato :) Był więc czas na leniwe przedpołudnie na trawie, późne śniadanie, lekturę  o TAKĄ. Ale też na wyprawę na miasto, o której opowiem Wam potem :) A ponieważ już o 18 jest ciemno straszliwie i zimno okrutnie - był też i czas na seansy filmowe :) O takie: 1, 2 :) Zwłaszcza pierwszy idealny na weekendowy wieczór, jesienny,hehe :)Tak więc weekend uważam za udany. Kaszel mnie jeszcze męczy nieco ale za to twarz ma blada zazwyczaj, opalona znowu :)

Udanego tygodnia Wam życzę!


Komentarze

 1. Nie ma sprawiedliwości na świecie. Ty masz jesień, ciepło i słońce, a z drugiej strony globu wiosna aż miło. Pada, zimno i wieje.

  miłego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnes jakie fajne zdjęcie z tymi paluszkami =) jakby zerkały z ukrycia...
  a co to za whiskey sobie tam popijacie?
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)
   Gwiazdą wieczoru był trunek z Czech wyobraź sobie :)
   Zdobyczny! Niczego sobie :)
   Pozdrawiam również!!!!!

   Usuń
 3. Faktycznie udany weekend .
  Mój tez był nawet tak samo udany !

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli jak widzę spędziliście bardzo intensywny, ale i niesamowicie miły weekend.

  Ta książka brzmi bardzo interesująco. Jutro wybieram się w poszukiwaniu prezentu urodzinowego dla mamy i będzie to książka to wiem na pewno, tylko jeszcze nie wiem dokładnie jaka.
  Dzięki za tą podpowiedz, całkiem możliwe, że się pojawi w kolekcji książek mojej mamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Intensywny, miły i słoneczny!

   Myślę, że warto sięgnąć po lekturę Alice Munro. Opowiadania, jak dla mnie, idealna odskocznia od długich form:) Chociaż zawsze wydawało mi się, że jestem raczej powieściowa, opowiadania bardzo mi podpasowały :)

   Pozdrawiam!!!

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty