WYZWANIE BLOGOWE: Agnesss w Internetach

Dzisiaj u nas burza piaskowa, na zewnątrz szaro-czerwono, okna pozamykane, aura idealna na popołudnie z książką, kocykiem i kubkiem herbaty - co wcale mi nie przeszkadza, przynajmniej mam szansę poczuć się choć odrobinę jak podczas polskiej jesieni :) W takim właśnie klimacie biorę się za realizację kolejnego dnia z wyzwaniem Uli :) Dzisiaj za zadanie mam opowiedzieć Wam gdzie w sieci możecie mnie znaleźć, tak więc zaczynamy!

Ponieważ od tego bloga wszystko się zaczęło, pozwolę sobie Agnesss in Africa wymienić na pierwszym miejscu! Owy blog to moje miejsce w sieci, tu miał miejsce początek mojej wirtualnej przygody. Przechodził różne etapy, bardziej i mniej podróżnicze, bardziej i mniej osobiste, wszystkie moje! W maju minęły 2 lata istnienia bloga i z wielką przyjemnością stwierdzam, że dobrze mi z nim. Póki co tworzymy zgrany (myślę) tandem!I niech tak zostanie :) W tym miejscu dziękuję Wam wszystkim odwiedzającym Agnesss. Tym, którzy byli na chwilkę i tym, którzy wiernie, regularnie tu zaglądają. Tym, których wirtualnie spotkałam przed chwilą i tych z któymi widuję się od początku :) Tym, którzy zostawiają komentarze i miłe słowa jak i tym, którzy wolą zerknąć, czytnąć co nieco i odejść bez pozostawienia znaku. Wszystkim! Baie dankie!!

Inne moje miejsca zarówno prywatne jak i pod hasłem blogowym to:

Powstał stosunkowo niedawno, znajdziecie tam przede wszystkim aktualizacje i informacje o nowych postach plus garść inspiracji spontanicznych, najczęściej Pinterestowych, ale o Pintereście za chwilkę :)


Ta platforma do mnie niespecjalnie przemawia i przyznaję, że wszelkie twitty zamieszczane tam są okazjonalnie, jak mi się przypomni, najczęściej w odniesieniu do Instagramu, gdyż tam wystarczy "przycisnąć tylko jeden guzik" :) Ale oczywiście zapraszam i tam!

Moja ostatnia zabawka i interesujące źródło inspiracji, głównie zdjęciowych ale nie tylko. znajdziecie tam spontaniczne, często nieblogowe migawki z mojej codzienności :) Zapraszam!

Wspomniana już platforma zdjęciowa. Niekończące się źródło inspiracji, uwaga!wciągające :)

Oprócz blogowania w zależności od weny i nastroju zajmuję się też malowaniem, robieniem biżuterii, lepieniem z gliny oraz innymi craftowymi projektami. O niektórych piszę na blogu, zapraszam do zakładek, jeśli macie chęć przejrzeć:  pottery, art, akwarele.

Wraz z projektem biżuteryjnym powstał inny blog, który przyznaję w ostatnim czasie nie dostąpił aktualizacji :) From AGNESSS with love, profil Facebookowy biżutowy oraz sklepy gdzie można kupić moje produkty: afrykański Hello Pretty oraz Ezebee

Cóż, to chyba tyle :) 
Zapraszam do spotykania się w wirtualnym świecie, jak widać, "na kawę" można się udać na wielu różnych płaszczyznach, platformach :)

Miłego popołudnia, 
AgnesssKomentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty