Durban. Taką zimę to ja rozumiem!!













Wczoraj wróciliśmy z kilkudniowego pobytu w KZN. Chcieliśmy na chwilę zmienić otoczenie. Pobyć razem. Wykorzystać czas zamkniętego żłobka i przedszkola (ferie zimowe)  i co dla nas ważne, pobyć w cieplejszym miejscu. Wiele osób śmieje się słyszac hasło zima w Afryce, ale wierzcie mi lub nie, tutaj na prawdę potrafi być mroźnie i nieprzyjemnie i wtedy jak marzenie jest wyjazd na północ kraju, gdzie pogoda letnia i słoneczna,  zachęcająca do relaksu. W ubiegłym tygodniu w Bloem było zimno i królowały temperatury -7 w nocy. Nawet nasz kominek wtedy ledwo zipie a ja wieczny zmarźlak marudzę :) Tak więc wybraliśmy się do Pietermaritzburga, gdzie mieszkają nasi przyjaciele i podczas tego pobytu na jeden dzień skoczyliśmy do Durbanu (około 80 km od PMB).

A że w Durbanie lato na całego, korzystaliśmy z plaży, super ciepłej po całym letnim sezonie wody, spacerów po bulwarze i słońca!!! Masa słonecznych zdjęć z tego energetyzującego dnia poniżej, zapraszam :)

 Zapakowani na całego, na chwilę przed rozbieraniem się do portek. Mówię Wam, nie spodziewalismy się, że będzie AŻ TAK LETNIO :)











 Takie cuda tworzone są z piasku! Budowle przeróżne, figury, symbole afrykańskie oraz ... wawa :)














Tata siłacz bez problemu radzi sobie z naszymi kawalerami na pokładzie ... oraz całym majdanem :)
Nieodłącznie podróżuje z nami MISIO oraz LEW :) Ulubieńcy chłopaków, idealnie oddają naszych synów uspoosbienia! :)

Komentarze

  1. Dziekuje za sloneczny artykul. My do Durban zawitamy pod koniec sierpnia. Najpierw musimy sie nacieszyc Parkiem Krugera. Pozdrawiam z Paryza ☺

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Super! Na pewno Wam się spodoba! Myślę, że sierpień będzie idealny na ekslorowanie Durbanu !!!Pozdrawiam z Bloemfontein :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty