IGNACY I PRZYJACIELE: Drugie urodziny bliźniaczek :)Dawno już nie pojawił się wpis opisujący towarzyskie życie naszego pierworodnego :) A trzeba przyznać, że Ignacy to bardzo towarzyski chłopiec i mimo, że jeszcze często bawi się "obok" innych dzieci a nie z nimi, to towarzystwo uwielbia! Na najbliższą sobotę mamy zaplanowane podwojne urodziny Diana i Marli Mari a tymczasem kilka fotek z poprzedniej imprezki. Drugich urodzin dobrych koleżanek Iggiego, Laure i Elizme to bliźniaczki, wnuczki naszych gospodarzy. Siłą więc rzeczy maluchy spędzają ze sobą sporo czasu i cudnie na siebie reagują (piski i ekscytacja za każdym razem gdy się widzą!) Słodki widok. Imprezka była 'królikowa". Jak widać na zdjęciu powyżej kolory iście dziewczęce królowały :) A zdjęcie poniżej z kolei pokazuje Ignaca w gotowości do zasiąścia do stołu! Do biesiadowania nie trzeba chłopaka długo namawiać! 
Inna sprawa, że jak już się kawaler przysiadł to tortu!!! to trochę czasu zajęło nam odciagnięcie go od jednego z lukrowych królików z zieloną masą, a'la trawą! Cóż, niektóre sytuację imprezowe trudne są do uniknięcia, ale chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego większość takich słodkości musi być tak przeraźliwie i nienaturalnie słodka? Ale, były też inne smakołyki w tym kanapeczki dla maluchów i burgery dla rodziców :)

 Ale jak już udało się wyrwać kawalera od stołu to mogliśmy skorzystać z innych atrakcji. Były gry, spacery i zwierzęta! A ten kolega wyjątkowo przypadł nam do gustu!

Tak, bo my we dwoje też tam byliśmy, chociaż na zdjęciach się nie ujawnialiśmy  :) :) :)


Komentarze

Popularne posty