Hello monday, art piaskownica i zmiana czasu!

Witam Was w te deszczowe i chłodne afrykańskie popołudnie :)

Mam nadzieję, że udało Wam się weekendowanie? Nam czas upłynął bardzo towarzysko. Po intensywnym piątku i sobocie, wczoraj już na spokojnie, odpoczywaliśmy :) Po słonecznym weekendzie znowu przyszedł deszcz. Póki co jeszcze się nie nudzi, wręcz przeciwnie, każdy zadowolony z takiego obrotu spraw. Zwłaszcza Mąż, gdy ogórki rosną i rosną i już niedługo będą małosolne!!

Wraz z poniedziałkiem postanowiłam wziąć udział w zabawie organizowanej przez Art-piaskownicę. Znacie tego bloga? Dziewczyny organizują ciekawe, kolorowe zabawy, do których każdy może się przyłączyć. Ja, na dobry początek, wybrałam czerwoną fotoGRĘ :) A oto i moja czerwona mozaika!


Inne interpretacje tego tematu jak również przeróżne inne wyzwania znajdziecie TU :)

Koniec października kojarzy mi się z dwiema kwestiami - imieninami Tadeusza, Tato Najlepszego życzy córeczka :) :) :) oraz ... zmianą czasu, od teraz przez najbliższe miesiące mamy godzinę różnicy pomiędzy RPA a Polską. A jak jest z innymi krajami? Czy inne europejskie kraje też zmieniają czas?

Komentarze

  1. A widzisz- my czas zmieniliśmy już miesiąc temu (ostatnia sobota września) i tym samym przez chwilę mieliśmy 11h różnicy między PL i NZ, teraz jest 12 :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O, to nie wiedziałam. U nas tylko godzina różnicy, a czasami bywa kłopotliwa, zwłaszcza w kwestii umawiania się na skypa :)

      Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty