Bliskie, weekendowe spotkania z żyrafkami :)

Z poniedziałkiem opowiem Wam o naszej weekendowej przygodzie. Otóż wybraliśmy się na lokalne wzgórze w centrum miasta co by pooglądać panoramę no i drogę zagrodziły nam 2 ogromne ale jakże urocze żyrafy. Niespiesznie otoczyły samochód, pozując przy tym do zdjęć jakby nigdy nic, nie oglądając się za siebie, spacerowały w najlepsze. A my tym samym mieliśmy możliwość towarzyszyć w tym spacerku, pierwszy raz w tak bliskiej (około 3 metrowej odległości) :)

Zdjęcia robione w biegu, ja jako modelka chwilami obawiałam się tej bliskiej odległości, co widać np. na zdjęciu po lewej, hehe :) W ubiegły piątek w RPA było święto narodowe, co za tym idzie, dzień wolny od pracy. Działaliśmy trochę w terenie więc wkrótce zobaczycie kolejną porcję weekendowych wojaży a tymczasem dobrego poniedziałku!!!

Komentarze

 1. Jak ja Ci zazdroszczę takich przeżyć ;)))

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak, gdzieniegdzie można na drodze spotkać krowę czy konia, a gdzieś indziej... żyrafy :)
  U mnie z kolei na porządku dziennym są pawiany :)
  Pozdrawiam ciepło!
  E.

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja :) i tez zazdroszcze...

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam podobne doświadczenie w Somabula Nature Reserve niedaleko Pretorii :-) A na kempingu Matamba w Waterbergu chodziły wokół budynku z łazienką i zaglądały do środka :-D Żyrafy to urocze zwierzęta i ciekawskie, bardzo je lubię!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Drogie Pani za miłe słowa :)

  Pozdrawiam serdecznie!!!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty