Aktualności - różności

Witajcie,

Ostatnich kilka dni minęło mi w ekspresowym tempie. Gościliśmy w tym czasie naszego pierwszego Couchsurfera, co nieco mnie zaabsorbowało. Na dobre zaczęłam uczęszczać na lekcje nauki gry na pianinie i brałam udział w warsztatach kraftowych w ramach Bloem Show.  Ale po kolei.

Naszym pierwszym gościem w ramach Couchsurfingu była Pieriette, 70-letnia podróżniczka z USA, która od kilkunastu już lat przemierza południową Afrykę. Ciekawe doświadczenie, możliwość posłuchania american english no i jakby na to nie patrzeć, nowa znajomość :) W międzyczasie "zaliczyłam" też drugą! lekcję gry na pianinie. Zdecydowanie była ciekawsza niż pierwsza no i ćwiczenia - moja praca domowa - bardziej twórcze. Do najbardziej cierpliwych osób niestety nie należę i jak mi przychodzi ćwiczyć gamę - jedną, na okrągło - moja motywacja bardzo szybko spada do zera .. No, ale liczę na to, że będzie już tylko ciekawiej!
Od piątku trwa też Bloem Show, duża impreza, na skalę całego kraju. Wystawy, pokazy, koncerty, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja uczestniczyłam w dwóch warsztatach kraftowych, ale też podziwiałam wystawę malarstwa - ale o tym w kolejnym poście :)

Tymczasem jesień w naszym ogrodzie coraz bardziej dostrzegalna, mimo ciepłych dni ( 25 stopni w sobotę) - spadające z drzew liście zwiastują zbliżające się wielkimi krokami chłodniejsze dni.


Syn naszych gospodarzy zajmuje się - ku uciesze mojego Męża - produkcją miodu. Także świeży towar mamy pod ręką. Co jest nieocenione, jeśli jest się miłośnikiem miodu właśnie! Poniżej lokalna pszczółka :)

 Czasem słońce, czasem deszcz :)i jeszcze akcent muzyczny :


Udanej niedzieli! 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty